تبلیغات، برندینگ و برندسازی
برند تصویریست که از شما در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند!
یک برند ممکن است تصویر قدرتمند و پررنگی در ذهن شما بسازد ولی بار منفی زیادی هم به همراه داشته باشد یا برعکس!
برند فقط یک نام نیست، یا فقط یک آرم و نشان و سمبل و علامت تجاری!
برند علاوه بر اینکه یک نام مشخص با یک نماد و رنگ و شعار مشخص می باشد، یک هویت است! برند مفهوم پیچیده ای است که در طی زمان شکل می گیرد و نیاز به برندینگ و برندسازی دارد.
دکتر رضا اکبری اصل: برند یک امضاست، برند یک آبرو و حاشیه امن برای مشتری است یک تمایز است و برند در ذات خود حامل این پیام است من را انتخاب کنید.

استاد پرویز درگی مشاور و مدرس بازاریابی و فروش یکی از صاحب نظران در خصوص مارکتینگ: برند یعنی مشهور مقبول شدن، یعنی خوشنامی، آبرو، هویت و امضاء را در درون خود جای می دهد. برند، یک هویت، اعتبار و خوشنامی یا بدنامی است که از دیدن آن در ذهن مشتری شکل می گیرد.
برندها دارایی های نامشهود سازمان و شرکت هستند که باعث افزوده شدن ارزش نهایی محصول نزد مشتریان شده و برای سهامداران ایجاد ارزش افزوده میکند. و باعث افزایش درآمد می شود.
برندینگ و برندسازی:
برندینگ به معنای اقدامات و عملیاتی است که یک سازمان سعی می نماید تا برند خلق شود. اما این عملیات باعث نمی شود که برندینگ به خلق کامل برند (ساختن برند) ختم بشود. برندسازی به فرایند خلق ارزش برای مشتری می باشد به معنای افزایش سطح آگاهی و ترویج و تشویق شرکت به استفاده از استراتژی ها و تاکتیک هاست به معنای گسترش ارزش ویژه برند با استفاده از کمپین های تبلیغاتی و استراتژی های ترویجی.
اول با برندینگ شروع می کنیم و بعد با ایجاد یک برند به برندسازی می پردازیم.
اما ما تعریفی دیگر از برند داریم و این تعریف برای محیط های کوچک شهری و منطقه ای کاربرد دارد. مجموعه ما با بیش از ۲۵ سال تجربه در بازرهای مختلف در سطح کشور به این مهم پی برده که کار وکسب های کوچک تر و فروشگاهی و یا شرکتی در سطح یک منتطقه و شهر هم می توانند در مقیاس کوچکتر از روش های برندینگ و برندسازی در سطح کشور و بین المللی الگوبرداری آگاهانه داشته باشند.
لذا تعریف ما از برند در مقیاس کوچکتر یعنی شهره شدن و خوش آوازه بودن با خاطره ای دوست داشتنی.
خیلی از کارو کسب ها می توانند با سرمایه گذاری های کمتر روی شهره شدن و خوش آوازه بودن به راحتی از رقبا پیشی بگیرند و در شهر و منطقه خود سهم بازار خوبی داشته باشند و این کار حتی می تواند منجر به شناخته شدن خارج از منطقه و شهر شما بشود و به راحتی بتوانید کارو کسب خودتان را گسترش بدهید و بتوانید گامی بزرگتر در راستای برند شدن بردارید.
مجموعه ما برای سازمان هایی که می خواهند برندینگ انجام بدهند و هم کارو کسب هایی که تمایل دارند در مقیاس کوچکتر شهره بشوند آماده ارایه راهکارهای عملی و کاربردی می باشد

فرم درخواست مشاوره